Úrok již od
Prosím, doplňte údaje

Hypotéka

Hypotéční úvěr (neboli hypotéka) je úvěr, který mohou získat jak fyzické, tak i právnické osoby. Hypotéka je primárně určena k financování nákupu nemovitosti, rekonstrukci stávající nemovitosti nebo nákupu pozemku. Není to však vždy podmínkou. Záleží na tom, zda si žadatel o úvěr vyřídí účelový hypotéční úvěr, který ji striktně vázán na investici do nemovitosti nebo neúčelový hypotéční úvěr, který může využít na cokoliv. Přesnou definici hypotečního úvěru najdete v zákoně o dluhopisech, ustanovení § 28, odstavec 3) z.č. 190/2004 Sb.

 

Hypotéční úvěr lze také získat ke koupi podílu nemovitosti, zejména při vypořádání dědických a spoluvlastnických nároků nebo ke splácení stávajících úvěrů, poskytnutých k investicím do nemovitostí.

 

Zásadním kritériem, aby žadatel hypoteční úvěr získal, je zajištění úvěru zástavním právem k nemovitosti, která se musí nacházet na území České republiky.

Proč se obrátit na specialistu

Samotné vyřízení hypotéčního úvěru je poměrně náročné a zahrnuje v sobě spoustu administrativních úkonů. Naši zkušení finanční poradci mají s vyřizováním hypotéčních úvěrů bohaté zkušenosti, díky kterým Vám pomohou nejen se samotným vyřízením úvěru, ale především pro Vás najdou ten nejvhodnější a nejvýhodnější hypotéční úvěr. Ke všem klientům přistupujeme s maximální profesionalitou a našim cílem je klientovi zajistit vždy to nejlepší. Díky našim zkušenostem, získáte hypoteční úvěr přímo na míru, odpovídající Vašim představám a požadavkům.

 

Naši finanční poradci  pravidelně absolvují školení, seznamují se s novinkami v oblasti financí a hypotéčních úvěrů, absolvují semináře zaměřené na komunikaci s klientem. Tímto klientům garantujeme vstřícný a profesionální přístup při vyřizování jejich žádosti o hypotéční úvěr.

Naše služby

  • Nabízíme odborné konzultace.
  • Najdeme pro Vás nejvhodnější hypotéční banku či stavební spořitelnu.
  • Zajistíme Vám ten nejvýhodnější produkt.
  • Budeme Vás zastupovat při sjednávání úvěru a vyjednávání podmínek úvěru  s bankou.
  • Zajistíme provedení odhadu Vaší nemovitosti.
  • Zařídíme veškeré administrativní úkony spojené se sjednáním úvěru.
  • Vyřídíme Vám pojištění úvěru.

Poradenství zdarma

Veškeré služby spojené s poradenstvím v oblasti financování nákupu nemovitost a vyřízení hypotéčních úvěrů nabízí naše společnost zcela zdarma. Zpracováním žádosti o hypotéční úvěr a vyřízení hypotéčního úvěru naše služby klientům samozřejmě nekončí. Své služby nabízíme i v průběhu čerpání hypotéčního úvěru a to zejména při refinancování hypotéky.

Hypoteční novinky


Novela zákona o úvěru nebudí u lidí důvěru

Polovina Čechů nedůvěřuje novele zákona o spotřebitelském úvěru. Považují ji za příliš mírnou a nevidí ji jako efektivní. Vyplývá to i z průzkumu vypracovaného pro společnost Fair Credit.


Vymáhání výživného by se mohlo zrychlit

Zástupci ANO a KDU-ČSL budou dnes vyjednávat s ministryní práce Michaelou Marksovou a ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem o zrychlení systému vymáhání výživného. Ke změnám by ale nemělo dojít v rámci zákona o zálohovém výživném, který počítal s přenesením vymáhání výživného z rodičů na stát.


Lukrativní pozemky okolo Hlavního nádraží získala Penta

Pozemky v okolí Hlavního nádraží, které patřily Českým drahám získala investiční skupina Penta Investments. Již příští rok zde plánuje zahájit výstavbu nových bytů a kanceláří.


Další novinky

Hypotéka kalkulačka - Aktuální žádosti o hypotéky

Výpočty hypotéky

Zdroj hypotečních novinek Hypoindex.cz.