Úrok již od
Prosím, doplňte údaje

Hypotéka

Hypotéční úvěr (neboli hypotéka) je úvěr, který mohou získat jak fyzické, tak i právnické osoby. Hypotéka je primárně určena k financování nákupu nemovitosti, rekonstrukci stávající nemovitosti nebo nákupu pozemku. Není to však vždy podmínkou. Záleží na tom, zda si žadatel o úvěr vyřídí účelový hypotéční úvěr, který ji striktně vázán na investici do nemovitosti nebo neúčelový hypotéční úvěr, který může využít na cokoliv. Přesnou definici hypotečního úvěru najdete v zákoně o dluhopisech, ustanovení § 28, odstavec 3) z.č. 190/2004 Sb.

 

Hypotéční úvěr lze také získat ke koupi podílu nemovitosti, zejména při vypořádání dědických a spoluvlastnických nároků nebo ke splácení stávajících úvěrů, poskytnutých k investicím do nemovitostí.

 

Zásadním kritériem, aby žadatel hypoteční úvěr získal, je zajištění úvěru zástavním právem k nemovitosti, která se musí nacházet na území České republiky.

Proč se obrátit na specialistu

Samotné vyřízení hypotéčního úvěru je poměrně náročné a zahrnuje v sobě spoustu administrativních úkonů. Naši zkušení finanční poradci mají s vyřizováním hypotéčních úvěrů bohaté zkušenosti, díky kterým Vám pomohou nejen se samotným vyřízením úvěru, ale především pro Vás najdou ten nejvhodnější a nejvýhodnější hypotéční úvěr. Ke všem klientům přistupujeme s maximální profesionalitou a našim cílem je klientovi zajistit vždy to nejlepší. Díky našim zkušenostem, získáte hypoteční úvěr přímo na míru, odpovídající Vašim představám a požadavkům.

 

Naši finanční poradci  pravidelně absolvují školení, seznamují se s novinkami v oblasti financí a hypotéčních úvěrů, absolvují semináře zaměřené na komunikaci s klientem. Tímto klientům garantujeme vstřícný a profesionální přístup při vyřizování jejich žádosti o hypotéční úvěr.

Naše služby

  • Nabízíme odborné konzultace.
  • Najdeme pro Vás nejvhodnější hypotéční banku či stavební spořitelnu.
  • Zajistíme Vám ten nejvýhodnější produkt.
  • Budeme Vás zastupovat při sjednávání úvěru a vyjednávání podmínek úvěru  s bankou.
  • Zajistíme provedení odhadu Vaší nemovitosti.
  • Zařídíme veškeré administrativní úkony spojené se sjednáním úvěru.
  • Vyřídíme Vám pojištění úvěru.

Poradenství zdarma

Veškeré služby spojené s poradenstvím v oblasti financování nákupu nemovitost a vyřízení hypotéčních úvěrů nabízí naše společnost zcela zdarma. Zpracováním žádosti o hypotéční úvěr a vyřízení hypotéčního úvěru naše služby klientům samozřejmě nekončí. Své služby nabízíme i v průběhu čerpání hypotéčního úvěru a to zejména při refinancování hypotéky.

Hypoteční novinky


U Václavského náměstí vyroste nový developerský projekt

Pražský magistrát stanovil podmínky, podle kterých se budou muset řídit úřady v průběhu stavebního řízení. Mezi těmito podmínkami je i předpoklad šetrného začlenění projektu mezi okolní historické budovy.


Stát začne od listopadu přispívat na stěhování za prací

Od 1. listopadu začnou úřady práce vyplácet příspěvek na stěhování za prací. Nová paušální dávka ve výši 50 tisíc korun bude poskytována lidem, kteří se přestěhují za prací alespoň o padesát kilometrů od původního bydliště.


Dražbám letošních nemovistostí vévodila Krejčířova vila

Nejdražší dražbou roku 2016 se stala Krejčířova vila, která byla oceněna na 97 milionů korun. Což je podstatně méně oproti původní 450 milionové hodnotě, kterou určili znalci před lety. Její dražba začne 22. listopadu.


Další novinky

Hypotéka kalkulačka - Aktuální žádosti o hypotéky

Výpočty hypotéky

Zdroj hypotečních novinek Hypoindex.cz.